O ελεγκτής ηλιοθερμικών συστημάτων Sherpa M43 προορίζεται για συστήματα ηλιοθερμίας μεσαίου ή μεγάλου μεγέθους και αντίστοιχων απαιτήσεων απόδοσης και ασφάλειας.
Έχει σχεδιαστεί με γνώμονα την μεγιστοποίηση της θερμικής απολαβής, την ελαχιστοποίηση των απωλειών και τη βελτιστοποίηση της διαχείρισης της θερμικής ενέργειας. Για το σκοπό αυτό προσφέρει όλες τις σύγχρονες δυνατότητες που είναι αναγκαίες σε μια εγκατάσταση με απαιτήσεις.
Ουσιαστικά απλός κατά την εγκατάσταση, με αυξημένη λειτουργικότητα κατά τη χρήση αλλά και αποτελεσματικός στην αντιμετώπιση ακραίων καταστάσεων αποτελεί ένα ευφυές κέντρο διαχείρισης και ελέγχου που θα αναδείξει τις δυνατότητες κάθε ηλιοθερμικού συστήματος.
Χαρακτηριστικά
Λειτουργία
Ευκολίες
Εμφάνιση